Dövme Sildirme

Dövme Sildirme

Dövme sildirme, lazer ışınları ile yapılan bir işlemdir. Geçmişte yaptırdığımız dövmeler, zamanla istenmez hallere gelebilirler. Dolayısıyla, bu dövmeler rahatsız edici durumlar yaratabilmektedir. Hal böyleyken, yapılmış dövmelerden bir şekilde arınma ihtiyacı duymaya başlamaktayız. Eskiden zor bir işlem olan dövme silme, artık birkaçseans içerisinde halledilebilmektedir.

"Dövmemi sildirmek istiyorum" ya da "Dövmemin bir bölümünü sildirebilir miyim?" düşünceleri aklınızdaysa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizedövme silme işlemi hakkında detaylı bilgi vermekten keyif duyacağız.

Dövme Sildirme

Lazerle dövme silme işlemi ile ilgili bütün bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Videoları izleyerek, fikir sahibi olabilir, iletişim formumuzu doldurarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara'da ikamet eden ziyaretçilerimizi, merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Ankara'da ikamet etmeyen ziyaretçilerimiz ise, bize telefon numaralarımız, e posta adresimiz ve iletişim formumuzdan ulaşabilirler.


Lazerle Dövme Sildirme İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dövme, yüzyıllardır vücut estetiği için çeşitli boyaların iğne ile ciltte şekiller oluşturarak yapılan kalıcı bir boyama tekniğidir. Ancak bazen yapılan dövme çeşitli sebeplerle sildirilmek istenir. Gelişen Lazer teknolojisi ile dövme sildirmek günümüzde kolaylaşmıştır.


Lazer ile dövme silme tedavisinde dövmenin nasıl yapıldığı büyük önem taşır. Dövme silme işlemine başlanan bölgenin güneşten korunması gerekir. Bronz tenlerde uygulama sakıncalıdır. Ciltte lekelenme ve yanıklara sebep olabilir. Lazer ile dövme tedavisinde dövmenin renklerine göre değişen çeşitli dalga boylarında lazerler kullanılır. Lazer bazı dövme renklerine kolayca silerken bazı renklerde tekrarlar gerekebilir. Dövme silme tedavisi 6-8 hafta aralıklarla yapılır. Yöntem oldukça etkili ve sıkıntısızdır.

Yorum yapabilir ya da soru sorabilirsinizNot: Html Kodları Engellenmiştir!

Diğer Konular