Bacak Lazer Epilasyonu

Bacak Lazer Epilasyonu

Bacaklarımızda çıkan tüyler hemen hepimizi rahatsız etmektedir. Gerek görünüm, gerekse uğraştırarak zamanımızı çalması sebebiyle, bacaklarımızdaki tüylerden arınmak bizim için önemli bir hal almıştır.

Süregelen zaman içerisinde çeşitli yöntemler gelişmiş fakat, kıl köklerini hiçbir şekilde tamamen yok etmemişlerdir. Üstelik acı ve ağrı duyma olasılığı da hiçbir zaman kaybolmamıştır.

Lazer epilasyon ile birlikte, bacaklardaki kıl köklerinin yakılması işlemi sonrasında, gerçek anlamda istenmeyen tüylerden arınma işlemini başarmış oluyoruz. Bacaklar için lazer epilasyon, son derece başarılıdır. Zira bacaklarımızdaki kıl kökleri ve bacaklarımızın dokusu sert olduğundan, lazer epilasyon için biçilmiş kaftan olarak yorumlanabilir.

Bacak bölgesi lazer epilasyonu cildinizin ve tüylerin yoğunluğuna göre, seans anlamında değişiklikler gösterebilmektedir. Her seans sonrasında kıl kökleri daha da azalmış olacağından, seans süreleri de buna bağlı olarak kısalacaktır. Dolayısıyla durumunuza göre ortalama 4 ila 5 seans sonrasında, bacak tüylerinizden tam olarak kurtulabileceğinizi söylemek mümkündür.

Yorum yapabilir ya da soru sorabilirsinizNot: Html Kodları Engellenmiştir!

Diğer Konular